برداشتن خال با آر اف امکان پذیر است؟

برداشتن خال با آر اف

یکی از بهترین روش های از بین بردن ضایعات پوستی نظیر خال استفاده از آر اف می باشد . خال یک ضایعه گوشتی با رنگ دانه و اندازه متفاوت بر روی پوست است . معمولا خال ها بر روی تمامی نواحی بدن به وجود می آیند و خطری را برای افراد به همراه نخواهند داشت .

زمانی که رنگ دانه های پوستی در سطح پوست گسترش نیابد و در یک ناحیه تجمع پیدا کند این امر سبب برجسته شدن ناحیه مورد نظر و تشکیل ضایعات پوستی نظیر خال می شود .

عوامل متعددی موجب تشکیل خال های پوستی می شود که این عوامل عبارت است از: ژنتیک، هورمون های جنسی و عوامل محیطی می باشد . گاهی اوقات ممکن است خال های پوستی شواهد سرطانی را نشان دهند که در این زمان بهتر است جهت درمان اقدام به جراحی نمایید و نمونه برداشته شده به آزمایشگاه پاتولوژی فرستاده می شود .

برداشتن خال با آر اف

برداشتن خال با آر اف

 

همه افراد زیبایی را دوست دارند و تمایل زیادی به داشتن پوستی صاف و زیبا خواهند داشت . دستگاه آر اف، یکی از بهترین روش ها به منظور برداشتن خال های پوستی می باشد .  دستگاه آر اف با کمک امواج رادیو فرکانسی ضایعات پوستی نظیر خال را بدون هیچ گونه بر جای گذاشتن زخم یا اسکار از بین می برد .

برداشتن خال و ضایعات پوستی با دستگاه آر اف از بهترین روش درمانی و زیبایی به شمار می آید و هیچ گونه آسیبی به بافت و عمق پوست وارد نمی آورد .

چطور می شود از شر خال های پوست خلاص شد ؟

روش های مختلفی برای برداشتن خال های پوستی وجود دارد، اما برداشتن خال ها با توجه به سن بیمار و نوع ضایعه یا خال پوستی متفاوت می باشد . یکی از بهترین روش های از بین بردن خال های پوستی که سطحی هستند، استفاده از آر اف می باشد . آر اف می تواند خال های داخل ابرو و حتی در مورادی لبه پلک را بدون کوچکترین آسیبی به ناحیه مورد نظر می توان از بین برد .

آیا برداشتن خال باعث تکثیر شدن آنها می شود ؟

یکی از سوالات شایع در بین عموم افراد این است که آیا برداشتن خال سبب تکثیر می شود ؟ اما باید گفت، امکان تکثیر خال پس از برداشتن وجود نخواهد بود ولی احتمال عود مجدد برخی از خال وجود دارد .

دکتر ابوالفضل رخشان جراح عمومی و زیبایی با بروز ترین تکنیک ها اقدام به تشخیص و درمان بیماری ها می نماید. جهت مشاوره با جراح عمومی خوب در تهران و رزرو وقت قبلی می توانید با شماره هایی 09026990069 – 36600365 تماس حاصل فرمایید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام دکتر ابوالفضل رخشان ایشان مراجعه نمایید.

عوارض برداشتن خال با دستگاه آر اف

برداشتن خال با آر اف هیچ گونه عارضه و آسیبی برای پوست ندارد . اما این روش همانند هر روش دیگر دارای برخی از عوارض جانبی نظیر تورم و قرمزی خواهد بود، لازم به ذکر است، این عوارض موقتی و جانبی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود .

هزینه برداشتن خال با دستگاه آر اف

برداشتن خال با دستگاه آر اف یک روش مقرون به صرفه است و هزینه زیادی را شامل نمی شود . هزینه برداشتن خال با دستگاه آر اف پس از بررسی های لازم حضوری مشخص می گردد . لذا برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص هزینه برداشتن خال با دستگاه آر اف به یک جراح عمومی خوب مراجعه نمایید .

کلام آخر

خال یکی از ضایعات پوستی است که هر کسی با آن مواجه بوده است . در صورتی که تمایل به برداشتن خال های پوستی خود دارید می توانید با مراجعه به جراح عمومی خوب در این زمینه مشورت نمایید تا بهترین روش با توجه به نوع ضایعه به شما پیشنهاد گردد .

برای کسب اطلاع بیشتر به بهترین جراح عمومی در تهران مراجعه نمایید.

دکتر ابوالفضل رخشان

فارغ التحصیل جراحی عمومی سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران، گذراندن بخش های کانسر و جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیش از 14 سال سابقه جراحی و سابقه اشتغال در بیمارستان های: عرفان، تهرانپارس، الغدیر و… همچنان خود را فارغ التحصیل ندانسته و در حال تحصیل علمی و گذراندن بخش های علمی و تخصصی و آموزش متدهای نوین جراحی می باشم.

پاسخ

پنج − یک =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button