بهترین جراح عمومی در تهران

جراحی یکی از شیوه های درمانی است که معمولا زمانی که بیماری با اقدامات درمانی و داروئی اولیه بهبود نیابد از جراحی استفاده می نمایند . به طور معمول در جراحی برشی بر روی ناحیه مورد نظر داده می شود و بخشی از بدن که دچارآسیب دیدگی شده باشد برداشته  یا ترمیم می شود و وسیله های همانند پروتز یا دریچه های مصنوعی به منظور رفع نقایص به وجود آمده استفاده می شود. بنابراین انتخاب بهترین جراح عمومی تاثیر مستقیم و مهمی در روند بهبود بیماری دارد، زیرا یک جراح عمومی خوب منشا بیماری را شناسایی کرده و با رفع آن، مشکل ایجاد شده به خوبی درمان خواهد شد.

 

پزشکی که قادر به انجام جراحی ها باشد را جراح می گویند . معمولا جراح در اتاق عمل جراحی های که در حیطه تخصص او باشد را انجام می دهد . یک جراح عمومی متبحر معمولا سعی می نماید تا اعتماد مراجعه کننده خود را جلب نماید و تصمیمات درست و سریع بگیرد .

کار یک جراح عمومی بسیار دشوار است و معمولا یک جراح مدت زمان زیادی را برای انجام یک جراحی صرف می کند و ساعات مختلفی را یک جراح باید مشغول به کار باشد و این شغل نیازمند روحیه خستگی ناپذیر و بردبار است. بنابراین جراحی صرف نظر از نوع و میزان گستردگی آن، نیزا به مهارت و توانایی بالایی است که باید با دقت انجام شود، بدین ترتیب ممکن است زمان زیادی صرف شود.

اما از مهم ترین مسائل میزان تجربه و تسلط یک جراح عمومی است که بتواند در شرایط دشوار و حوادث، بهترین تصمیم را اتخاذ کند و در نهایت بهترین عمل جراحی را با نتایج موفقیت آمیز ارائه دهد.

پزشک متخصص جراحی عمومی کیست و چه کارهایی انجام می دهد ؟

جراحی عمومی یکی از شاخه های علم پزشکی است که به درمان بیماری های بدن با استفاده از روش جراحی می پردازد. متخصص جراحی عمومی، یک شاخه تخصصی است که بر اندام های شکمی و تنه تمرکز دارد . معمولا یک جراح عمومی در تمامی مراکز دنیا، زمانی که بیمار تصادفی و اورژانسی باشد تحت درمان و ویزیت جراح عمومی قرار می گیرد . ونیز بیمارانی که درد شکمی دارند باید توسط جراح عمومی معاینه شوند چون علل جراحی درد شکم بسیار خطرناکتر و اورژانسی تر از علل دیگر درد شکمی است؛ از این رو یک جراحی عمومی را عمومی می نامند که توانایی انجام جراحی های مربوط به تمام اعضای بدن را دارد .

وظایف حرفه ای جراح عمومی

یک جراح عمومی خوب، جراحی است که وظایف خود را به درستی انجام دهد و ابتدا شرح حال کاملی از فرد مراجعه کننده دریافت نماید . سپس به معاینه و بررسی های لازم بپردازد . در صورت لزوم زمانی که جهت تشخیص بیماری نیاز به اقدامات دیگری باشد، در این صورت جراح برای تشخیص دقیق تر برای فرد از آزمایش و پاراکلنیک های دیگر همانند سونو وCT کمک بگیرد

پس از بررسی های لازم و تشخیص بیماری در این زمان جراح از روش های درمانی های غیر جراحی استفاده می نماید و در نهایت زمانی که بیماری با اقدامات درمانی اولیه بهبود نیابد در این زمان جراحی انجام می شود . در واقع جراح عمومی خوب در زمینه تمامی جراحی ها می تواند موفق باشد و تسلط کافی را دارد.

لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو وکوچک کردن بازو در خانمی جوان

ویژگی های موثر در انتخاب بهترین جراح عمومی

یکی از سوالاتی که ذهن اکثر افراد را به خود مشغول ساخته، این است که یک جراح عمومی خوب چه ویژگی های دارد و چه ویژگی های سبب تمایز یک پزشک با دیگری می شود . لذا برای آشنایی با ویژگی های بهترین جراح عمومی با ما همراه باشید …

بیمار محور بودن

یکی از بارزترین ویژگی های یک جراح عمومی خوب توانایی برقراری ارتباط موثر با بیمار است . معمولا یک جراح خوب شخصی است که بتواند به صحبت های بیمار به درستی گوش سپارد و خواسته ها و انتظارات او را بشنود و در صورتی که انتظارات او معقول بود و تاثیر منفی بر روی سلامت او نداشت می تواند آن را انجام دهد .جراح در عین تکیه بر علم خود باید بیمار را در نظر بگیرد.

دکتر ابوالفضل رخشان جراح عمومی و زیبایی با بروز ترین تکنیک ها اقدام به تشخیص و درمان بیماری ها می نماید. جهت مشاوره با جراح عمومی خوب در تهران و رزرو وقت قبلی می توانید با شماره هایی 09026990069 – 36600365 تماس حاصل فرمایید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام دکتر ابوالفضل رخشان ایشان مراجعه نمایید.

تجربه و مهارت جراح عمومی

یکی از مهمترین عوامل موثر در نتیجه درمان تجربه و مهارت پزشک است . به منظور دستیابی به نتیجه بهتر می توانید در انتخاب جراح خود دقت لازم و کافی را داشته باشید و از سابقه پزشکی او مطلع شوید . برای شناخت بهتر از جراح عمومی می توانید از بیماران حاضر در مطب ایشان مطلع شوید .

بنابراین علاوه بر سواد پزشکی و علم جراح، اموری مانند تجربه نیز بسیار موثر است، هر اندازه پزشک تجربه کافی در جراحی داشته باشد مهارت وی بیشتر بوده و بهتر است.

موقعیت جغرافیایی مطب جراح عمومی

یکی از عوامل که بر روی انتخاب جراح تاثیر می گذارد موقعیت جغرافیایی مطب ایشان است زیرا با وجود ترافیک های بین شهری تردد برای اکثر عموم کمی سخت شده است و بیشتر افراد تمایل دارند به مراکز درمانی در دسترس مراجعه نمایند .

شایان ذکر است، تنها اکتفا کردن موقعیت جغرافیایی مطب یک پزشک یک کار کاملا نادرست و غیر حرفه ای به شمار می آید . در دسترس بودن مطب یکی از ویژگی های مثبت به شمار می آید ولی تنها انتخاب یک جراح عمومی به دلیل موقعیت جغرافیایی اشتباه خواهد بود . بنابراین اولویت بیماران برای انتخاب یک جراح عمومی خوب، باید مهارت و تبهر پزشک باشد  و بعدا مسائلی همچون منطقه جغرافیایی و دیگر عوامل را در نظر بگیرید.

لیفت صورت با نخ خانم 25 ساله

شناخت با تکنیک های روز پزشکی

یک جراح عمومی خوب شخصی است که تنها به دوره های آموزشی خود اکتفا نکرده و همراه سعی می نماید تا اطلاعات خود را به روز نگه دارد و از  تکنیک های روز پزشکی آگاه شود . آشنایی با تکنیک های روز پزشکی موجب می شود تا جراح با متد جدید به جراحی ها بپردازد و جراحت های وعوارض ناشی از جراحی های سخت و قدیمی کاهش یابد .

بنابراین پزشکان در هر حوزه و تخصصی که باشند، باید علم و آگاهی خود را مطابق با زمان پیشبرده و به روز باشند، بهترین جراحان عمومی نیز مسلط به تکنیک های روز و حرفه ای بوده و با تسلط کافی امور مربوط به جراحی را انجام می دهند.

کلام آخر

یکی از عوامل موثر در نتیجه درمان ،جراح عمومی می باشد . هدف ما شناخت بهتر با بهترین جراح عمومی است، امید داریم با خواندن این مطلب توانسته باشیم شما را در انتخاب بهتر یاری کنیم . در صورت هر نوع سوال در خصوص جراحی ها می توانید با یک جراح عمومی خوب مشورت نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین جراح عمومی در تهران مراجعه نمایید و با وی مشورت نمایید. تا بدون هر گونه هراس و نگرانیدر زمان مناسب به جراح عمومی مراجعه کرده و مشکل زودتر شناسایی شده و درمان آغاز گردد.

پاسخ

14 − 6 =

Call Now Button