سه راه موثر برای درمان لاغری شکم

سه راه موثر برای درمان لاغری شکم

کوچک کردن شکم و پهلو کاری بسیاری دشوار است، بلکه باید برای لاغری شکم و پهلو به صورتی اصولی پیش رفت تا سریعتر به نتیجه مطلوب رسید . یکی از سوالات شایع بسیاری از عموم افراد جامعه این است که، بهتر است چه عملی برای چاقی ناحیه شکم انجام شود ؟

کسانی که کاندید عمل زیبایی شکم در ناحیه شکم، پهلو و باسن هستند بهتر است به سه دسته تقسیم بندی شوند، که عبارت است از:

سه راه موثر برای درمان لاغری شکم
سه راه موثر برای درمان لاغری شکم

افراد منا سب لیپوماتیک

لیپوماتیک در واقع در آوردن چربی های موضعی ازناحیه زیر جلد است . چربی ها توسط وسیله ای به صورت شیمیایی و مکانیکی می شکند و توسط ساکشن های قوی باترو کار خارج کنیم . در لیپوماتیک بیشتر چربی موضعی مد نظر است . کسانی که کمی افزایش وزن دارند، جوان هستند و پوست سفتی دارند در واقع بدین معنا که دچار افتادگی پوست نشده اند . این افراد کیس مناسبی برای عمل لیپوماتیک و یا همان پیکر تراشی هستند .

عوارض لیپوماتیک

هر جراحی زیبایی ممکن است عوارض داشته باشد اما باید گفت عمل لیپوماتیک عوارضی زیادی ندارد . تنها عارضه مهمی که ممکن است به وجود آید ترومبا آمبولی می باشد که این عارضه هم با رعایت اصولی قبل و بعد از جراحی به وجود نخواهد آمد . معمولا به منظور پیشگیری از ترومبا آمبولی داروهای رقیق کننده خون قبل از جراحی توسط جراح تجویز می شود، درحین عمل از جوراب پنوماتیک جهت جلوگیری از لخته شدن خون در اندام تحتانی استفاده می شود،همچنین پس از جراحی بهتراست هرچه زودتر بیمارراه برود و این امر کمک می کند تا عوارض کاهش یابدو احتمال ترومبا آمبولی بسیار کم شود .

شایان ذکر است، به منظور پیشگیری از بروز عوارض بهتر است در انتخاب پزشک خود دقت لازم و کافی را داشته باشید و به بهترین جراح زیبایی در تهران مراجعه نمایید .

دکتر ابوالفضل رخشان جراح عمومی و زیبایی با بروز ترین تکنیک ها اقدام به تشخیص و درمان بیماری ها می نماید. جهت مشاوره با بهترین جراح عمومی در تهران و رزرو وقت قبلی می توانید با شماره هایی 09026990069 – 36600365 تماس حاصل فرمایید . همچنین می توانید به پیج اینستاگرام دکتر ابوالفضل رخشان ایشان مراجعه نمایید.

افراد مناسب عمل ابدومینوپلاستی

افرادی که پوست ناحیه شکم آن ها کاملا افتادگی دارد . در واقع این افراد کیس مناسبی برای عمل ابدومینوپلاستی هستند . در عمل ابدومینوپلاستی پوست اضافه ناحیه شکم برداشته می شوندفاشیا شل روی خود چین داده می شود و لیپوساکشن مختصری درپهلوها وبالای شکم  انجام می شود .

زنان پس ازچند بارداری، افرادی کاهش وزن شدید داشته اند،دچار افتادگی و شلی جدار شکم می شوند و نیاز به این دارند که ما مقداری عضلات شکم را تقویت کنیم، پس در عمل ابدومینوپلاستی یا تامی تاک با استفاده از ساکشن چربی ناحیه شکم و پهلو ساکشن شده و پیکر تراشی می کنیم، سپس این ناحیه باز شده و چربی و پوست های اضافی خارج می کنیم و عضلات را به یکدیگر نزدیک می کنیم .

قبل از انجام عمل ابدومینوپلاستی فرد باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد تا مشکل زمینه ای و بیماری نداشته باشد و وزن و قد آن فرد اندازه گیری شود . در صورتی که این موارد به درستی رعایت شود، نتیجه عمل به درستی انجام خواهد شد .

افرادی مناسب عمل بایاتریک (چاقی)

افرادی که شدیدا چاق هستند و BMI بالای 35 دارند . در واقع این افراد کیس مناسبی برای ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن نیستند و بهتر است تحت عمل بایاتریک یا چاقی قرار بگیرند . مانند عمل بای پس روده یا اسلیو معده

نتیجه گیری

پس اگر بیمار برای پیکر تراشی درست انتخاب شود و تکنیک به درستی انجام شود، یک نتیجه بسیار عالی به دست خواهد آمد . به منظور پیشگیری از بروز عوارض بهتر است به جراح عمومی و زیبایی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاع بیشتر به جراح عمومی خوب در تهران مراجعه نمایید.

دکتر ابوالفضل رخشان

فارغ التحصیل جراحی عمومی سال ۱۳۸۶ از دانشگاه علوم پزشکی تهران، گذراندن بخش های کانسر و جراحی عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیش از 14 سال سابقه جراحی و سابقه اشتغال در بیمارستان های: عرفان، تهرانپارس، الغدیر و… همچنان خود را فارغ التحصیل ندانسته و در حال تحصیل علمی و گذراندن بخش های علمی و تخصصی و آموزش متدهای نوین جراحی می باشم.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button